Spil Dağı Oduncu Vadisi Sonbahar Güzellikleri

Spil Dağı Oduncu Vadisi Sonbahar Güzellikleri

Spil Dağı Oduncu Vadisi Sonbahar Güzellikleri – Recep Demiryürek – 2014

Recep bey tarafından “Spil Dağı Oduncu Vadisi Sonbahar Güzellikleri” isimli çalışma bize gönderilmiştir. Recep bey emek vererek çektiği güzel fotoğraf karesini bizlerle paylaştığı için herkes adına çok teşekkür ederiz. Recep beye saygı ve sevgilerimizi gönderiyoruz.

Recep beyin bize göndermiş olduğu diğer çalışmaları görmek için lütfen tıklayın.

* Sizlerinde böyle Spil Dağı ile ilgili fotoğraf çalışmalarınız veya deneyimleriniz varsa bize göndermenizi rica ediyoruz. facebook, twitter ve manisaspildagi@gmail.com e-posta adreslerimize gönderebilirsiniz.

Spilde Dört Mevsim

Spil’de dört mevsim

Terzi kendi söküğünü dikemez derlerse doğrudur. Yıllardır eşimle hafta sonlarımızı geçirdiğimiz Spil Dağı’ndaki Beşpınar köyünü, bloğa başladığımdan beri bir türlü yazıya dökememiştim. Bunda biraz insanın içinde yaşadığı güzellikleri bir süre sonra kanıksamasının biraz da eşimin ‘burası bize kalsın, kimseye anlatmayalım’ temkinlerinin payı var.

23.01.2014 – koykahveleri.wordpress.com

 

Continue reading →

Spil Manisa Ekonomisine Büyük Katkı Sağlayacak

Spil Manisa Ekonomisine Büyük Katkı Sağlayacak

Kurum ve kuruluşlarla fikir alışverişinde bulunarak, belediyenin hizmetlerine yön vermeyi amaçladıklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, bu kez Doğa Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürü Rahmi Bayrak’ı makamında ziyaret etti. Başkan Çelik’e ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Çoban ve Ahmet Songüler de eşlik etti.
Continue reading →

Spil Dağı Milli Parkı Projesi Tamamlandı

Spil Dağı Milli Parkı Projesi Tamamlandı

Sırada 246 kişilik spor ve 132 kişilik sağlık oteli olmak üzere iki otel projesi var Doğa Koruma Milli Parklar 4. Bölge Müdürü Rahmi Bayrak, “Ülkenin en modern altyapısı olan milli parkı projesini tamamladık” dedi. Spil Dağı Milli Parkı’nda yapımı süren çalışmalar hakkında AK Parti Manisa Milletvekilleri Hüseyin Tanrıverdi, Selçuk Özdağ ve Muzaffer Yurttaş’a bilgiler veren Bayrak, 1968’de 6 bin 694 hektarlık alanda oluşturulan Spil Dağı Milli Parkı’nın 46 yıl sonra imar planına ve altyapıya kavuştuğunu, 2 yıllık çalışmayı sağlanan ödenekler sayesinde bir yılda bitirdiklerini söyledi.
19.10.2014 | yeniasir.com.tr